Sluit Menu

Contact

Adres

Kazemattenstraat 17
9000 Gent
[vlakbij station Gent-Dampoort]

Openingsuren

Larf! is te bereiken van maandag tot en met vrijdag van 10u tot 12u en van 14u tot 17u. 

FACTURATIEgegevens

Larf! vzw
Kazemattenstraat 17 
9000 Gent
BTW: 0419. 502. 531
IBAN BE03 7370 4124 8584
BIC: KREDBEBB

 

 

Telefoon

+32 (0) 9 365 09 43

Vragen via mail

Ateliers & communicatie: joachim@larf.be
Scholenwerking: tom@larf.be
Financiën en administratie: liesbet@larf.be
Algemene coördinatie: inge@larf.be

Inge Goddijn

Inge Goddijn

Algemeen verantwoordelijke inge@larf.be
Liesbet Cuvelier

Liesbet Cuvelier

Zakelijk verantwoordelijke liesbet@larf.be
Tom De Bleye

Tom De Bleye

Artistiek medewerker • scholen tom@larf.be
Joachim Gys

Joachim Gys

Artistiek medewerker • ateliers & communicatie joachim@larf.be
Hannah Bailliu

Hannah Bailliu

Artistiek medewerker • video & communicatie hannah@larf.be
Emmanuel Schutyser

Emmanuel Schutyser

Logistiek medewerker emmanuel@larf.be
Kapinga Muela Kabeya

Kapinga Muela Kabeya

Artistiek medewerker • Nieuw Gent kapinga@larf.be
Alice Dooreman

Alice Dooreman

Artistiek medewerker • Nieuw Gent alice@larf.be

Blijf op de hoogte

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van onze voorstellingen en ateliers.

Aanmelden nieuwsbrief