Sluit Menu

Contact

Adres

Kazemattenstraat 17
9000 Gent
[vlakbij station Gent-Dampoort]

Openingsuren

Larf! is te bereiken van maandag tot en met vrijdag van 10u tot 12u en van 14u tot 17u. 

FACTURATIEgegevens

Larf! vzw
Kazemattenstraat 17 
9000 Gent
BTW: 0419. 502. 531
IBAN BE03 7370 4124 8584
BIC: KREDBEBB

 

 

Telefoon

+32 (0) 9 365 09 43

Vragen via mail

Vragen over onze ateliers: fee@larf.be
Vragen over onze scholenwerking: tom@larf.be
Vragen over financiën en administratie: liesbet@larf.be
Algemene vragen: inge@larf.be

 
Inge Goddijn

Inge Goddijn

Algemeen verantwoordelijke inge@larf.be
Liesbet Cuvelier

Liesbet Cuvelier

Zakelijk verantwoordelijke liesbet@larf.be
Fée Roels

Fée Roels

Artistiek medewerker ateliers fee@larf.be
Tom De Bleye

Tom De Bleye

Artistiek medewerker scholen tom@larf.be
Joachim Gys

Joachim Gys

Artistiek medewerker / communicatie joachim@larf.be
Sofiane Ghozali en Klaas De Roo

Sofiane Ghozali en Klaas De Roo

Medewerkers Nieuw-Gent sofiane@larf.be / klaas@larf.be

Blijf op de hoogte

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van onze voorstellingen en ateliers.

Aanmelden nieuwsbrief