Sluit Menu

Team

KERNTEAM

Inge Goddijn

Inge Goddijn

Algemeen verantwoordelijke inge@larf.be
Liesbet Cuvelier

Liesbet Cuvelier

Zakelijk verantwoordelijke liesbet@larf.be
Tom De Bleye

Tom De Bleye

Artistiek medewerker | Scholenwerking tom@larf.be
Kwame Afriyie

Kwame Afriyie

Artistiek medewerker kwame@larf.be
Joachim Gys

Joachim Gys

Artistiek medewerker | Atelierwerking joachim@larf.be
Emmanuel Schutyser

Emmanuel Schutyser

Logistiek medewerker emmanuel@larf.be
Sarah De Vleeschouwer

Sarah De Vleeschouwer

Communicatieverantwoordelijke sarah@larf.be

Als vzw heeft LARF! uiteraard een Algemene Vergadering en Raad van Bestuur. Achter de schermen sturen deze fantastische mensen onze organisatie de juiste kant op.

ALGEMENE VERGADERING

Katrien De Bruycker
Kaat Peeters
Veerle De Waele
Dirk Crommelinck
An Van den Bergh
Els De Smet
Nathalie Decoene
Renée Goethijn
Nancy Vansieleghem
Veerle Mans
Celine Matton
Lise Hullebroeck
Inneke Bockstaele
Madonna Lenaert

RAAD VAN BESTUUR

Kaat Peeters
An Van den Bergh
Dirk Crommelinck
Veerle Mans
Celine Matton
Lise Hullebroeck
Nancy Vansieleghem
Inneke Bockstaele

Foto's van Michiel Devijver (c). Foto header van Henry Gammache (c).

Blijf op de hoogte

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van onze werking.

Aanmelden nieuwsbrief