Sluit Menu

Team LARF!

Inge Goddijn

Inge Goddijn

Algemeen verantwoordelijke inge@larf.be
Liesbet Cuvelier

Liesbet Cuvelier

Zakelijk verantwoordelijke liesbet@larf.be
Bert Dobbelaere

Bert Dobbelaere

Artistiek medewerker | Scholenwerking bert@larf.be
Tom De Bleye

Tom De Bleye

Artistiek medewerker | Scholenwerking tom@larf.be
Emmanuel Schutyser

Emmanuel Schutyser

Logistiek medewerker emmanuel@larf.be
Yana De Cubber

Yana De Cubber

Logistiek medewerker yana@larf.be
Kwame Afriyie

Kwame Afriyie

Artistiek medewerker kwame@larf.be
Joachim Gys

Joachim Gys

Artistiek medewerker | Atelierwerking joachim@larf.be
Sarah De Vleeschouwer

Sarah De Vleeschouwer

Communicatieverantwoordelijke sarah@larf.be

MAKERS 2022-2023

Techniek


Alain Ongenaet, foto van Michiel Devijver
Guust Sambaer, foto van Michiel Devijver


MAKERS 2022-2023

Silke Thorrez
Max Colonne
Annelies De Nil
Kwame Mulzz
Marieke Schraepen
Tom de Bleye
Frederika Del Nero
Inge Goddijn
Colette Goossens
Lindah Leah Nyirenda
Klaas De Roo
Sjoerd Koolma
Lotte Vaes
Jonas Baeke
Nona Demey Gallagher
Pepijn Lievens
Gytha Parmentier
Bert Dobbelaere

ALGEMENE VERGADERING

Katrien De Bruycker
Kaat Peeters
Veerle De Waele
Dirk Crommelinck
An Van den Bergh
Els De Smet
Nathalie Decoene
Renée Goethijn
Nancy Vansieleghem
Veerle Mans
Celine Matton
Lise Hullebroeck
Inneke Bockstaele
Emiel Lenaert

RAAD VAN BESTUUR

Kaat Peeters
An Van den Bergh
Dirk Crommelinck
Veerle Mans
Celine Matton
Lise Hullebroeck
Nancy Vansieleghem
Inneke Bockstaele

Foto's van Michiel Devijver (c). Foto Tom van Henry Gammache (c).

Blijf op de hoogte

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van onze werking.

Aanmelden nieuwsbrief